Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Покажіть мені героя (2015)

Покажіть мені героя

0
0 0
0/10
Покажіть мені героя
1080
1 сезон, 6 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет серіалу Покажіть мені героя
Мер одного з міст опинився у непростому становищі. Справа в тому, що у зв'язку зі складною житловою обстановкою судовим рішенням було винесено припис забезпечити житлом усіх громадян, які перебувають за межею бідності. Відповідальним за це призначили голову міста. І тут виникає проблема. Землі під будівництво перебувають у благополучному районі, а забезпечені жителі міста категорично проти спорудження будинків.
Різні верстви населення ніяк не знайдуть компромісу, і ситуація посилюється з кожним днем. Регулярні конфлікти у суспільстві, зацікавленому у цьому місці, вже нікого не дивують. Мер, який опинився у справі про будівництво крайнім, намагається знайти рішення, яке б задовольнило всіх. Але не все так просто. Люди перестають йому довіряти, політичний рейтинг наближається до мінімуму.
Невдоволення мешканців міста щодня зростає і скоро досягне критичної точки. І ніхто не знає, на що готові протиборчі сторони.
Чи вдасться міському голові знайти вихід із непростого становища? Як примирити ворогуючих? Мер не залишає спроб змінити хід справи. Він розуміє, що опускати руки не можна, адже на кону його управлінська кар'єра.
Кадри з серіалу Покажіть мені героя
Перший кадр з серіалу Покажіть мені героя Другий кадр з серіалу Покажіть мені героя Третій кадр з серіалу Покажіть мені героя Четвертий кадр з серіалу Покажіть мені героя П'ятий кадр з серіалу Покажіть мені героя Шостий кадр з серіалу Покажіть мені героя

Дивитися онлайн "Покажіть мені героя" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!