Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів

Правовласникам

Власники і творці цього сайту не несуть відповідальності за розміщення на сторінках сайта інформації та посилань. Всі посилання, розміщені на цьому сайті ведуть на сторонні ресурси. Даний проект не передбачає комерційної вигоди, тому його автори не можуть нести жодної відповідальності, пов'язану з правовласниками. Всі матеріали сайту надані виключно в ознайомлювальних цілях тільки для особистого ознайомлення.

Інформація, розміщена на нашому ресурсі, є загальнодоступною для скачування і перегляду в мережі Інтернет. Збір матеріалу в Інтернеті та розміщення його на нашому сайті проводиться автоматично, завдяки налаштованим для цього парсерам і програм конвертації відео. Адміністрація сайту не контролює відео матеріал, який додається на сайт.
Також, адміністрація нашого ресурсу ні в якому разі не займається публікацією неліцензійного або краденого контенту, що знаходиться під захистом цього правовласника. Автоматизована система публікує на сайті лише той матеріал, який знаходиться в мережі Інтернет у вільному доступі, при цьому користуючись тільки відкритими джерелами!
Якщо наш ресурс якимось чином порушив Ваші авторські права, адміністрація сайту з радістю надасть Вам і видалить контент, який офіційно належить Вам. Адміністрація завжди йде на зустріч справжніми правовласниками!

Якщо Ви - власник, чиї права порушує наш ресурс, прохання надіслати нам електронного листа із зазначенням:

1. Підтвердження Ваших прав на матеріал, захищений законом про авторське право:
- відсканований, або якісно зроблений фото знімок документа з печаткою, або...
- електронний лист, отримане з офіційного домена компанії правовласника, або...
- будь-який інший документ або інформацію, яка допоможе нам однозначно розпізнати Вас як справжнього володаря прав на відповідний матеріал.

2. Посилання на сторінки нашого сайту, де розміщено контент, що порушує Ваші авторські права
При отриманні на нашу електронну адресу листа, що містить дане підтвердження, ми видалимо захищений авторським правом матеріал, або ж, за Вашим бажанням, замінимо його плеєром з Вашого онлайн кінотеатру або з каналу YouTube.

Надсилати всі скарги на електронну пошту - [email protected]

Увага:
Ми не несемо відповідальності за повторне розміщення посилань на матеріали, на які поширюється авторське право, через те, що всі матеріали розміщують автоматично на основі вільного поширення інформації в мережі Інтернет. Якщо ви виявите посилання на об'єкт вашого авторського права, ви можете повторно звернутися до нас для її усунення.