Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Корольок - пташка співуча (2013)

Корольок - пташка співуча

0
3 0
10/10
Корольок - пташка співуча
480
1 сезон, 36 серія
Сюжет серіалу Корольок - пташка співуча
У турецькому серіалі «Королек-пташка співуча» українською мовою детально аналізуватимуться всі сторони складних взаємин між чоловіками та жінками, які тільки могли панувати в мусульманському світі на початку минулого століття. Усі події розгортатимуться навколо дівчинки-дівчини-жінки турецького походження на ім'я Феріде-ханум. За збігом обставин Феріда в ранньому віці втратила своїх батьків і після цього змушена була виховуватися у будинку своєї тітоньки. Там же зростав її двоюрідний брат Кямран.

Час не стоїть на місці, і Феріді починає переростати в прекрасну дівчину. Практично весь час героїня турецького серіалу «Çalikusu» в українському перекладі проводила в компанії свого гарного кузена, і це призвело до того, що в її душі зароджувалося глибоке почуття. Кямран також став розуміти, що відчуває до Феріда певні почуття. І, здавалося б, ці стосунки мали закінчитися весіллям, але відбувається непередбачена подія. Фериде дізнається у тому, що у той час, коли її обранець перебував у Європі, то вів там цнотливий спосіб життя. Ця звістка стала на Феріді великим ударом, тому вона вирішує залишити рідні краї, а разом з цим забути і про своє перше кохання.

Минув час і Феріді вдалося здобути педагогічну освіту, а потім вона влаштувалася працювати вчителем у невеликому поселенні. Тут вона вирішує взяти до себе на виховання осиротілу дівчинку Мулісі, і починає весь свій вільний час присвячувати їй. Таким чином, вона починає забувати про зраду нареченого. Лише у ці часи самотня жінка викликала не лише підозри, а й постійні обговорення у мусульманському суспільстві. Через те, що Феріде не може жити спокійним життям, їй доводиться постійно переїжджати з одного місця на інше. Вона сподівається на те, що зможе знайти своє земне щастя і справжнє кохання.

Дивитися онлайн "Корольок - пташка співуча" безкоштовно

Графік виходу серій
1 сезон
1 серія Большая любовь начинается с ссоры 24.09.2013
2 серія Все хорошие люди созданы улыбками их отцов 01.10.2013
3 серія Сможешь ли вернуть назад? 08.10.2013
4 серія Любимые раны оставляют шрамы 15.10.2013

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!