Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Мультфільми » Халк проти... / Галк проти... (2009)

Халк проти... / Галк проти...

0
0 0
0/10
Халк проти... / Галк проти...
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет мультфільму Халк проти... / Галк проти...
«Халк проти...» - цей мультиплікаційний фільм поєднав у собі два різні сюжети. В одному з них надпотужний велетень Халк битиметься з кращим агентом канадських спецслужб, який діє під псевдонімом Росомаха, а в іншому вступить у протистояння з міфологічним богом Тором.
Опинившись у північноамериканських лісах, Халк накоїв чимало бід. Він трощить все на своєму шляху, з коренем викорчовує дерева, вбиває людей і тварин. Зупинити божевільного доручено співробітнику секретного департаменту Росомасі. Погоня увінчалася успіхом, і між противниками почалася запекла сутичка. Обидва суперники сповнені енергії і не збираються так просто віддавати перемогу. Несподівано в справу втручаються треті сили, і ситуація набуває ще небезпечнішого повороту, ніж передбачалося спочатку.
Ніхто не викликає сумнівів у тому, що Халку немає рівних серед людей. Але невже він може кинути виклик богам? У небесній обителі, де править мудрий Одін, пихатий Локі багато століть намагається довести свою перевагу над зведеним братом. Це йому погано вдається, оскільки Тор могутній і невразливий. Але підступний заздрісник не залишає надій колись відсвяткувати свій тріумф. І такий випадок з'явився.
Спустившись у земний світ, Локі знайшов героя, який ні в чому не поступається давнім велетням. Рукопашний поєдинок між Халком та Тором – видовище красиве та захоплююче. Кому ж у результаті дістанеться пальма першості та корона верховного божества?
Кадри з мультфільму Халк проти... / Галк проти...
Перший кадр з  Халк проти... / Галк проти... Другий кадр з  Халк проти... / Галк проти... Третій кадр з  Халк проти... / Галк проти... Четвертий кадр з  Халк проти... / Галк проти... П'ятий кадр з  Халк проти... / Галк проти... Шостий кадр з  Халк проти... / Галк проти...

Дивитися онлайн "Халк проти... / Галк проти..." безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!