Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Топ Ґан: Меверік (2022)

Топ Ґан: Меверік

8
9.3/10
Топ Ґан: Меверік
480
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Топ Ґан: Меверік
Як актор, який зіграв роль Тома Круза в класичному фільмі Т. Скотта «Топ Ган» 1986 року, Піт Мітчелл став кумиром кожного любителя авіації у другій половині 80-х років. Та чому б і ні? У ньому була дика карта, він був зухвалим, він чудово виглядав, граючи у волейбол без сорочки, а його кодове ім'я було Меверік. А що відбувається, коли Меверік підходить до середнього віку? Це і є сюжет майбутнього фільму "Топ Ган: Меверік", сказав режисер Джозеф Косінскі (Joseph Kosinski), повідомивши, що сюжет другого фільму буде "історією про подолання шляху, як і в першому фільмі", але на "іншому етапі" життя Піта Мітчелла. Після майже тридцяти років служби в якості пілота ВМС Піт «Меверік» Мітчелл (Том Круз) складається там, де йому і належить бути — як відважний льотчик-випробувач, який ухиляється від підвищення по службі, яке могло б його трохи заземлити. Незабаром після того, як він став інструктором загону «Топ Ган» як один із найкращих пілотів свого часу, йому доводиться зіткнутися з Бредомлі Бредшоу (Майлз Теллері) — сином покійного кращого друга Меверіка, офіцера з радіолокаційного перехоплення. Побачивши своє майбутнє і зіткнувшись із привидами минулого, Меверік опиняється у стані протистояння зі своїми глибинними страхами, кульмінацією якого є місія, яка вимагає від тих, кого обере для її виконання команда справжньої жертви.

Дивитися онлайн "Топ Ґан: Меверік" безкоштовно

Рецензії

Аватаркаframe
vovo
7-05-2023, 21:53

Вітаю Шановне Панство! Це той фільм який є продовження легенди Маверіка Топ Гана! Дуже активно та атмосферно! Варто було продовжувати серію ТопГан та у режисера це вийшло на високому рівні! Цікаво дивитися - як на духу все легко та атмосферно!...

Читати повністю
Аватарка
Recronster
1-06-2023, 00:25

Люди ! Якщо ви ще вагаєтесь подивитися цей фільм, чи ні. То кажу вам вже ! Такого фільму ви ніде і ніколи незнайдете на просторах інтернету, це просто перлина кіновсесвіту, на такий шедевер можна споглядати вічно. А якщо просто то фільм є нереально...

Читати повністю

Коментарі (8)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. prehistoric
  prehistoric
  31 січня 2024 20:55
  Наступний Топган буде напевно про Україну...
 2. Гість Ігор
  Гість Ігор
  11 вересня 2023 05:39
  Чудовий фільм. Сюжет захоплюючий, Том Круз, як завжди, на висоті
 3. Йцук
  Йцук
  10 вересня 2023 13:53
  Хрінь повна, як і головний герой і всі фільми з ним
 4. 700
  700
  17 квітня 2023 02:52
  Признаю фільм хороший: в плані духу дружби, честі ітд, але як завжди показує зверхність америки, і те як вона любить пхати носа у всі несвої справи і взагалі будь якісь конфлікти. А взагалі фільми, які несуть смерть, вбивства військові дії і все інше, (що суперечить мирному життю і для чого ми послані Богом на цю землю )- це просто нас привчають що це норма і так правильно, щоб так сказати постійно тримати в тонусі "бойовий дух" або іншими словами "жагу смерті".
 5. Свят
  Свят
  9 квітня 2023 07:46
  Чуваки, ви такі круті, рекламуєте Повернись Живим та інші фонди, а сайт далі скопійований російською.
 6. Світлана
  Світлана
  5 січня 2023 17:49
  Гарний фільм. Том Круз на висоті. Подивилась з задоволенням.

  Гарний фільм. Том Круз на висоті. Подивилась з задоволенням.

  Гарний фільм. Том Круз на висоті. Подивилась з задоволенням.
 7. bArDak
  bArDak
  4 січня 2023 01:33
  Фільм досить крутий коли дивишся трейлер то сумніваєшся чи дивитися чи ні,але можу сказати що ви не пожалієте переглянувши цей фільм)
  У ньому є моменти які можуть як і усміхнути так і кинути в сум)
  Мало хороших фільмів але цей один із них.
  10/10
 8. dEToCKs
  dEToCKs
  1 січня 2023 17:37
  Фільм хороший з інтересним сюжетом. В порівнянні з більшістю нових бойовиків дуже навіть добре.