Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Бентежна Анна (2007)

Бентежна Анна

0
0 0
0/10
Бентежна Анна
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Бентежна Анна
Драму «Бентежна Анна» (CaoticaAna) було знято у 2007 році іспанським режисером Хуліо Медемом. Головна героїня – юна Анна, яка живе на Ібіці разом із батьком. Талант Анни, який полягає в умінні малювати чудові картини, одного разу помітила француженка Жюстін і запросила Анну переїхати до Мадрида. Живучи на великій землі, Анна відкрила ще один дар. Анна згадує подробиці біографії молодих дівчат, які жили у різні епохи. Загальне, що їх об'єднувало - насильницька смерть, що наздоганяла прекрасних жінок у віці 22 років. Анні 21 рік... Роль головної героїні у картині зіграла студентка акторської школи Мануела Вельєс, яка не має за плечима досвіду акторської роботи. Бюджет картини – 9 мільйонів євро. У світовий прокат «Бентежна Анна» вийшла у другій половині серпня 2007 року.
Іспанський режисер та сценарист Хуліо Медем картину присвятив своїй загиблій сестрі-художниці. Картини, які у фільмі належать перу Анни насправді авторські роботи покійної сестри режисера. Вони були написані нею для виставки незадовго до загибелі дівчини в автокатастрофі.
Кадри з фільму Бентежна Анна
Перший кадр з фільму Бентежна Анна Другий кадр з фільму Бентежна Анна Третій кадр з фільму Бентежна Анна Четвертий кадр з фільму Бентежна Анна

Дивитися онлайн "Бентежна Анна" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!