Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Рікі Хілл / Гілл (2023)

Рікі Хілл / Гілл

0
5 0
10/10
Рікі Хілл / Гілл
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Рікі Хілл / Гілл
Фільм «Гілл» розповість історію подолання закостенілих переконань та внутрішніх страхів. Рікі з дитинства мав фізичну ваду, якп стала для хлопчика серйозною проблемою. Однолітки бувають жорстокі до тих, хто відрізняється від звичних стандартів та відмовляється підкорятися загальноприйнятим правилам. Батько дитини Джеймс був мандрівним пастором і намагався прищепити синові цінності, які проповідував.
З ранніх років Рікі захоплювався бейсболом і несподівано для оточуючих, у нього виявився унікальний природний дар. Йому вдавалося виконувати захоплюючі прийоми і демонструвати приголомшливі удари. Підліток мріяв розвинути талант гравця та побудувати успішну кар'єру у світі великого спорту. Під час виходу на поле він демонстрував професіоналізм найвищого рівня, що не могло залишатись непоміченим для фахівців. У міру наближення до поставленої мети стосунки з батьком ставали все більш напруженими, оскільки глава сімейства дуже хвилювався за здоров'я сина. Цілеспрямованість та віра у власні сили дозволили талановитому бейсболісту подолати всі перешкоди та стати великим спортсменом.
Кадри з фільму Рікі Хілл / Гілл
Перший кадр з фільму Рікі Хілл / Гілл Другий кадр з фільму Рікі Хілл / Гілл Третій кадр з фільму Рікі Хілл / Гілл Четвертий кадр з фільму Рікі Хілл / Гілл П'ятий кадр з фільму Рікі Хілл / Гілл Шостий кадр з фільму Рікі Хілл / Гілл

Дивитися онлайн "Рікі Хілл / Гілл" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!