Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Живопис (2023)

Живопис

0
0 0
0/10
Живопис
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Живопис
Герой комедії "Живопис" давно звик до популярності у рідному штаті. На громадському телебаченні Вермонта він є ведучим відомої передачі, що не втрачає високий рейтинг. Він просто протягом години малює пейзаж, водночас розважаючи глядачів кумедними монологами та навчаючи малювати. Дещо ексцентричний, харизматичний чоловік пишається досягнутим і впевнений у майбутньому. Несподівано канал починає відчувати серйозні фінансові труднощі. Керівництво змушене просити його трохи змінити формат шоу, продовживши його вдвічі. Карл категорично відмовляється, не припускаючи труднощів. Але виявилось, що заміну знайти неважко. Не менш здібна дівчина, яка теж вміє захопити людей, згодна на всі пропозиції заради роботи на ТБ.
Починається кумедне протистояння двох художників. Наргл поступово розуміє, що недоторканих немає. Конкурентка, що раптово з'явилася, в змозі позбавити його всього, здобутого непосильною працею. Заходи потрібно вживати швидко, але способи боротьби треба вигадати. Амброзія готова йти до кінця в протистоянні з старим суперником. Може, легше поєднатися?
Кадри з фільму Живопис
Перший кадр з фільму Живопис Другий кадр з фільму Живопис Третій кадр з фільму Живопис Четвертий кадр з фільму Живопис П'ятий кадр з фільму Живопис Шостий кадр з фільму Живопис

Дивитися онлайн "Живопис" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!