Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Безсонна ніч (2011)

Безсонна ніч

0
1 0
10/10
Безсонна ніч
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Безсонна ніч
"Бесонна ніч" (Nuit Blanche) - фільм французького виробництва. Розповідає про те, як звичайна ніч може перетворитися на нескінченний жах переповнений різними подіями.
Вінсент - французький офіцер, який не один рік віддав службі в поліції і досяг доброї слави. Але один день та одна операція повністю перевертає розмірене життя копа. Вінс разом зі своїм напарником краде у наркоторговців сумку переповнену кокаїном. Безумовно, бандитське угруповання виявляє величезне бажання повернути власне «добро» і викрадають сина Вінсента, сподіваючись зробити обмін. Але в офіцера вже немає викраденого товару, тому він має незабутня нічка, щоб повернути власну дитину.
Життя Вінсента до цієї ночі полягало в регулярних походах на роботу, кухлем пива з напарником і постійними сварками зі своїм сином. Тепер йому доведеться стати справжнім героєм і за кілька годин виконати чималу роботу: розшукати зниклі наркотики і врятувати сина з рук бандитів. Можлива, наступна ніч стане не просто справді незабутньою, а й останньою в житті героя.

Дивитися онлайн "Безсонна ніч" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!