Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Дорами » Бетонна утопія (2023)

Бетонна утопія

0
7 1
8.8/10
Бетонна утопія
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет дорами Бетонна утопія
Дія розгортається у Сеулі. Зараз для величезного міста, що розвивається, настали далеко не найсприятливіші часи. Стався потужний землетрус, внаслідок чого всі будівлі практично зруйновані вщент. Але один із житлових комплексів, за щасливим збігом обставин, залишився цілим і неушкодженим. Тепер він став справжнім порятунком для всіх героїв фільму «Бетонна утопія», які вижили.
Але тільки потоку людей не дуже радіють корінні жителі. Вони розуміють, що незабаром у своїх квартирах їм просто не залишиться вільного місця. Створивши об'єднання, вони обирають неформального лідера. Під керівництвом цієї людини проводиться таємне голосування. Внаслідок цього всі чужинці були блискавично вигнані з території житлового комплексу. А ті, хто залишився, почали творити там подобу міні-держави. Люди формують загони, учасники яких підтримують лад на території створеної держави. А решта стають постачальниками та медичним персоналом. Але скільки зможе проіснувати місто, поки що неясно.
Кадри з дорами Бетонна утопія
Перший кадр з мультфільму Бетонна утопія Другий кадр з мультфільму Бетонна утопія Третій кадр з мультфільму Бетонна утопія Четвертий кадр з мультфільму Бетонна утопія П'ятий кадр з мультфільму Бетонна утопія Шостий кадр з мультфільму Бетонна утопія

Дивитися онлайн "Бетонна утопія" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!