Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Вайолет Евергарден: Спогади (2021)

Вайолет Евергарден: Спогади

0
2 0
10/10
Вайолет Евергарден: Спогади
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Вайолет Евергарден: Спогади
Вайолет Евергарден – історія про молоду дівчину, яка постійно перебуває на полі бою, і бореться під командуванням майора Гілберта. Ось тільки одного разу головна героїня отримує серйозні поранення і втрачає руку. Щоправда, без роботи дівчина не залишається, оскільки їй пропонують посаду у поштовій службі, яка спеціалізується на доставленні певних ляльок, які вміють писати листи та коригувати будь-який текст. Адже в основному населення світу безграмотне, і тому такі ляльки-роботи потрібні багатьом для повного комфорту.
І ось, головна героїня, невдовзі надихнувшись цими ляльками, вирушає мандрувати разом із однією командою. Дівчина має намір не лише дізнатися про долю майора Гілберта, а й зрозуміти його останні слова "я тебе люблю". Таким чином, незабаром вона зустрінеться з різними людьми, опиниться в досить важких ситуаціях, і намагатиметься дізнатися всю правду про світ, що її оточує. Ще вона має побувати в різних місцях і зробити непростий вибір. Що ж далі чекає на дівчину в даному аніме?
Кадри з аніме Вайолет Евергарден: Спогади
Перший кадр з аніме Вайолет Евергарден: Спогади Другий кадр з аніме Вайолет Евергарден: Спогади Третій кадр з аніме Вайолет Евергарден: Спогади Четвертий кадр з аніме Вайолет Евергарден: Спогади

Дивитися онлайн "Вайолет Евергарден: Спогади" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!