Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене! (2024)

Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене!

0
2 0
10/10
Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене!
1080
1 сезон, 7 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене!
Знайомимося із звичайнісіньким школярем Такато Йогірі, який зовсім нічим не відрізняється від інших хлопців. Серед його досягнень немає нічого особливого, чим можна було б серйозно пишатися. Якось головний герой вирушив із класом на чергову нікому непотрібну екскурсію, щоб просто вбити час. Однак саме ця подія змінила життя юнака назавжди: головний персонаж, як і всі його однокласники, зіткнувся зі справжнім драконом, який напав на їхній автобус прямо на шляху до місця екскурсії. У цій заворушці вижити вдалося Йогірі та його однокласниці на ім'я Даннора. Діючі особи, як виявилося, невипадково залишилися живими. До справи має відношення майстер Сіон, яка планує використати дует героїв у своїх цілях. Вона дарує їм безліч приємних здібностей, які допоможуть протистояти злу, проте ця битва з силами пітьми розгорнеться не в нашому світі, а в паралельній реальності, яка потребує захисту. Дует головних персонажів стане рятівником цих земель. Діючі персонажі кинуть виклик найжорстокішим і найшаленішим негідникам чарівного всесвіту, зупинять пітьму і виправдають надії, покладені на них майстром Сіон.
Кадри з аніме Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене!
Перший кадр з аніме Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене! Другий кадр з аніме Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене! Третій кадр з аніме Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене! Четвертий кадр з аніме Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене!

Дивитися онлайн "Моя здібність миттєвої смерті настільки сильна, що ніхто в іншому світі не має шансу проти мене!" безкоштовно

Графік виходу серій:
1 сезон
1 серія EP1 05.01.2024
2 серія EP2 12.01.2024
3 серія EP3 19.01.2024
4 серія EP4 26.01.2024
5 серія EP5 02.02.2024

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!