Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Аніме » Андер Нінджя (2023)

Андер Нінджя

2
7 1
8.8/10
Андер Нінджя
1080
1 сезон, 12 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет аніме Андер Нінджя
Під час Другої світової війни, коли Японія почала відновлюватися після руйнувань, виникла потреба створити щось унікальне. Агенство для боротьби з тероризмом та екстремізмом у Тихоокеанському регіоні мало стати чимось видатним. Однак для такого серйозного завдання були потрібні справжні професіонали. І кого Японія могла найняти? Звісно ж, нінджя! Спочатку агентство охороняло лише японську територію, але з часом його відповідальність розширилася до масштабів світового рівня.

Нінджя почали виконувати міжнародні завдання і чисельність співробітників досягла двадцяти тисяч. Серед них виявився сімнадцятирічний Куро Кумогакуре - звичайний старшокласник, який став незвичайним захисником своєї країни від міжнародних загроз. Звучить вражаюче, але Куро все одно ходив до школи і стикався з усіма нудними повсякденними проблемами підлітка. Його життя стало дивним поєднанням уроків, домашніх завдань та таємних місій, що захищають Японію від атак закордонних злочинців. Але він був готовий прийняти виклик, навіть якщо це означало балансування між двома світами та переплетення своєї долі з долею своєї країни.

Дивитися онлайн "Андер Нінджя" безкоштовно

Коментарі (2)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. Vintikg
  Vintikg
  7 листопада 2023 23:33
  Цитата: Гість Микола
  Андер Нінджя

  Так то Японський сленг такий- заспокойся
 2. Гість Микола
  Гість Микола
  29 жовтня 2023 17:42
  Ви шо там взагалі очманіли?! який в сраку "андер Нінджя"??? ви що взагалі перекладати не вмієте?! по 1 в Укр мові неіснує таких слів! і це не власна назва! це просто слова для назви серіалу!