Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Вирок (2021)

Вирок

0
12 0
10/10
Вирок
1080
3 сезон, 60 серія
Сюжет серіалу Вирок
У центрі подій турецького серіалу «Вирок» опинилися два досить успішні адвокати. Вони щоразу беруться з великим ентузіазмом за свою нову справу і прагнуть довести її до переможного кінця. Герої турецького серіалу, який можна дивитися українською мовою, мають спільну мету, а саме будь-якими способами захищати своїх клієнтів. Тільки між колегами дуже часто виникають суперечки і часом вони доводять до конфліктних ситуацій. Багато хто вважає, що чоловіки та жінки з різних планет і дуже складно виходити з тих ситуацій, коли вони не розуміють одне одного. А якщо вони працюють ще й у різних таборах, то ситуація значно посилюється.

У турецькому серіалі «Yargi» в українському перекладі буде показано, як працюють суди та представники закону. Ільгаз обіймає посаду прокурора, і він зміг прославитися своєю чесністю. Але одного разу відбувається подія, яку він ніяк не міг передбачити. Його звичне життя починає перевертатися з ніг на голову після того, як брата Ільгаза звинувачують у вбивстві, і він потрапляє під арешт. У цей момент у житті прокурора з'являється Джейлін. Вона працює адвокатом і принципово ніколи не йде на компроміси зі своєю власною совістю. Джейлін завжди боролася проти несправедливості і з великою відповідальністю підходила до своїх професійних обов'язків.

Герої турецького серіалу «Осуд», можна дивитися онлайн з українськими субтитрами, абсолютно різні і мають протилежні характери. Але незабаром молоді люди починають розуміти, що їх дуже тягне один до одного. Тільки ніхто не поспішає зізнаватись у своїх почуттях. На своєму шляху їм доведеться зіткнутися з різними труднощами і перешкодами. На очах у глядачів почне розгортатися справжнісінька боротьба не тільки за титул найуспішнішого професіонала своєї справи, а й найголовніше за збереження свого серця без любовних ран.

Дивитися онлайн "Вирок" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!