Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Заборонене кохання (2008)

Заборонене кохання

0
75 33
6.9/10
Заборонене кохання
FullHD
2 сезон, 41 серія
Сюжет серіалу Заборонене кохання
Вже минуло 11 років з того часу, як померла кохана дружина Аднана. Смерть дружини досить сильно підкосила емоційний стан добродушного чоловіка, який вирішив відмовитись від різних світських заходів та людського суспільства. Повністю замкнувшись у собі та своїх переживаннях, герой серіалу "Заборонене кохання" став справжнім самітником, який віддає перевагу самотності, ніж галасливі компанії людей.

Наразі вдівець проживає відокремлене життя у місті Стамбулі. Його власний особняк знаходиться досить далеко від галасливого мегаполісу. Майже повністю ізолювавши себе від суспільства та людської уваги, чоловік намагається пережити втрату минулих років. Однак він живе не один, а разом із улюбленими дітьми, племінником Біхлюлем та доброю нянькою з Франції. Дочка Ніхаль і син Бюлент намагаються підтримувати батька, що можна помітити, якщо цей серіал дивитися онлайн та ще й у високій якості. Подивившись цей турецький серіал онлайн, можна переконатися, що діти готові підтримати свого батька, проте незабаром у кожної дитини з'являються власні потреби.

Звична життєдіяльність затятого самітника кардинально змінюється, коли він знайомиться з молодою чарівною дівчиною на ім'я Біхтер. Аднан починає поступово закохуватися в імпульсивну дівчину, а потім усвідомлює, що почав відчувати до чарівної особи неймовірні романтичні почуття, про які вже зовсім забув. Нові відчуття та пристрасні емоції допомагають чоловікові змінитись і почати виходити у світ. Ось тільки новина про появу в житті батька нової жінки не зовсім тішить його ексцентричних дітей. Кожна дитина реагує на обставини в житті тата. До чого призведе "новоспечений" любовний потяг Аднана, залишається лише здогадуватися. Чи зуміє герой серіалу знову щиро закохатися і прожити решту своїх днів у коханні і, будучи щасливим? Подивимося!

Дивитися онлайн "Заборонене кохання" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!