Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано (2015)

Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано

1
22 3
8.8/10
Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано
FullHD
1 сезон, 40 серія
Сюжет серіалу Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано
Айшегюль вірить, що якось у її життя увірветься кохання і тоді весь світ дізнається, що красуня закохана в Джана. Сьогодні дівчина нікому не може розповісти про таємне кохання, адже вона перебувати під суворою забороною, і якщо комусь на боці будуть відомі всі факти, історія перевернеться. Виявляється, глядачі, хто дивитиметься онлайн серіал «Статус відносин: заплутано», дізнаються, що Текін насправді пожертвував своє серце холодній жінці Еліф. Вона, гарної зовнішності, вміло спілкується з клієнтами, легко знаходить вільний час для зустрічей, але її серце дійсно холодне і зовсім байдуже для героя.

Турецький серіал дозволяє дізнатися правду, що Еліф не може приділяти достатньо часу Джану, адже вона оточена більш солідними та перспективними чоловіками. Однак це не остання новина. Дівчина сама зізналася, що їй більше до душі підходить ніхто інший, як новоспечений залицяльник Мурат. З цією людиною, дивовижне виробництво хоче провести вічність, а опинитися в сильних обіймах юнака готові мільйони жінок. Якби Еліф знала, що вже завтра приготує для неї ловелас і веселун, і до яких неприємних моментів підведе її життя. Потрібно бути готовим до будь-яких неприємностей, адже завтра принесе справжню бурю страху.

Мурат, щоб упоратися зі своїми емоціями, про це можна дізнатися, подивившись картину у високій якості, він шалено закоханий в Айшегюль і нічого не може зробити з почуттями. Любовний квадрат практично замкнувся на неприємностях і божевільних сутичках, але вибратися з нього можуть лише найсильніші. Чи довго доведеться героям шукати вихід з неприємностей, і хто стане коханим, а кому потрібно просто піти з вірного шляху. За своє кохання готові боротися всі без винятків, просто деякі… зійдуть з корабля почуттів набагато раніше.

Дивитися онлайн "Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано" безкоштовно

Коментарі (1)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. Мараframe
    Мара
    3 червня 2023 12:02
    Дуже смішний серіал)) актори хороші, не дивлячись на коментарі, що головна актриса не дуже приваблива) маячня як на мене, вона прекрасна)) є і драматичні моменти. Єдина ложка дьогтю -- це Еліф та псевдодрузі Айшегюль, страшенно дратуючі персонажі. Поки на 7-й серії, але сподіваюсь, що вони, врешті-решт, отримають по заслузі)
    Українська озвучка хороша, дивитись приємно) шкода тільки, що її так мало, всюди лише кацапська(