Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Суперген (2024)

Суперген

0
2 0
10/10
Суперген
1080
1 сезон, 6 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет серіалу Суперген
Перед нами захоплюючий драматичний серіал, що розповідає історію п'яти звичайних людей з Південного Лондона, які несподівано набувають надзвичайних здібностей. У центрі сюжету — Майкл, простий водій доставки, який планує одружитися зі своєю коханою Діонною. Але його життя змінюється після того, як він раптово переноситься у майбутнє і дізнається про трагічну долю Діонни. Тепер Майкл має об'єднатися з іншими "Supacells" — людьми зі схожими здібностями, щоб спробувати врятувати свою кохану і водночас світ.

Крім Майкла, серед інших героїв серіалу — Родні, швидкісний наркоторговець, Сабріна, медсестра з телекинезом, Андре, надзвичайно сильний батько, та Тейзер, лідер банди, чиї здібності швидко загострюють місцеві вуличні війни. Хоча вони не мають нічого спільного, окрім того, що всі вони темношкірі жителі Південного Лондона, їх об'єднує спільна мета: зрозуміти і використати свої нові сили для добра​​.
Кадри з серіалу Суперген
Перший кадр з серіалу Суперген Другий кадр з серіалу Суперген Третій кадр з серіалу Суперген Четвертий кадр з серіалу Суперген

Дивитися онлайн "Суперген" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!