Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Чоловіча розмова з Діном Лернером (2006)

Чоловіча розмова з Діном Лернером

0
1 0
10/10
Чоловіча розмова з Діном Лернером
720
1 сезон, 6 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером
У прямому ефірі зі своєї розкішної квартири в блискучому лондонському Іст-Енді Дін Лернер (власник клубу, менеджер по роботі зі знаменитостями, підприємець та видавець висококласних джентльменських журналів) запрошує вас зустрітися з деякими зі своїх найближчих друзів, «Чоловік із чоловіком». Дін Лірнер продовжує дивувати нас своєю егоцентричною та розчарованою геніальною персоною, ніби він сам самотужки створив світ (розваг). На цьому етапі історії персонаж Діна Лернера виглядає як спотворений гібрид Гарві Вайнштейна та Дональда Трампа.
Але справжньою принадою серіалу є демонстрація талантів Метью Голнесса, який зображує всі шість квестів у серіалі, включаючи сумнозвісного Гарта Маренгі. Ці шість персонажів дуже різні, і вони відчувають не просто комедійну рутину, а комедійні образи із реальною особою в них. Сумувати не доведеться!
Кадри з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером
Перший кадр з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером Другий кадр з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером Третій кадр з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером Четвертий кадр з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером П'ятий кадр з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером Шостий кадр з серіалу Чоловіча розмова з Діном Лернером

Дивитися онлайн "Чоловіча розмова з Діном Лернером" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!