Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Броад Сіті (2014)

Броад Сіті

0
0 0
0/10
Броад Сіті
1080
2 сезон, 7 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет серіалу Броад Сіті
Американський комедійний серіал знятий на основі популярного серед молоді веб-серіалу з такою самою назвою, що вперше з'явився на екранах моніторів у 2009 році. У серіалі розповідається про будні двох найкращих подруг Ілани та Еббі. Дівчата живуть у динамічному та галасливому місті Нью-Йорку і їхнє повсякденне життя насичене всілякими пригодами.
Ілана, наділена бунтарським характером і не звертає жодної уваги на думки оточуючих, ще й постійно підштовхує свою подружку Еббі на неймовірні безрозсудні вчинки. Молоді дівчата так і не навчилися заробляти гроші та ледве можуть зводити кінці з кінцями. Проте Ілана і Еббі примудряються вести бурхливе і активне життя в недешевому мегаполісі. На очах глядачів вони знаходять нових знайомих, закохуються, переживають радості та зазнають невдач. Але разом подруги готові впоратися з усіма труднощами та неприємностями, а допомагає їм у цьому чудове почуття гумору.
Кадри з серіалу Броад Сіті
Перший кадр з серіалу Броад Сіті Другий кадр з серіалу Броад Сіті Третій кадр з серіалу Броад Сіті Четвертий кадр з серіалу Броад Сіті П'ятий кадр з серіалу Броад Сіті Шостий кадр з серіалу Броад Сіті

Дивитися онлайн "Броад Сіті" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!