Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Тачку на прокачку (2004)

Тачку на прокачку

0
1 0
10/10
Тачку на прокачку
480
1 сезон, 12 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет серіалу Тачку на прокачку
Чудове, сповнене позитиву шоу! Стежити за перетворенням лялечки на прекрасного метелика цікаво не лише автомобільним фанатам, а й звичайним глядачам. Майстри – золоті руки Майк, Туше, Джиммі та Денні з будь-якої розвалюхи на колесах зроблять шедевр автопрому.
Героями програми зазвичай стають хлопці та дівчата з не дуже забезпечених сімей, їхні автомобілі найчастіше являють собою колимагу на колесах, яка не може доїхати до майстерні, розвалюючись на півдорозі. Зрідка автори програми вирішують відправити авто в металобрухт і подарувати власнику тюнінговану машину.
На початку програми ведучий з жахом оглядає те, що господар автомобіля називає машиною, він відвозить її в майстерню і передає в руки професіоналів. Камера стежить за кожним кроком від складання плану дій до виїзду з воріт та передачі до рук власника. Які емоції відчувають господарі машин, одні стрибають і радіють, побачивши свою «стареньку» в новому вигляді, інші втрачають мову. Вони обіймають і дякують усім, хто приклав руку до цього дива.
Слід зазначити, що команда жодного разу не повторилася, жодна з машин не схожа на іншу. Ведучий, віддаючи автомобіль власнику, завжди каже фразу: "Тепер твоя тачка офіційно прокачана!
Кадри з серіалу Тачку на прокачку
Перший кадр з серіалу Тачку на прокачку Другий кадр з серіалу Тачку на прокачку Третій кадр з серіалу Тачку на прокачку Четвертий кадр з серіалу Тачку на прокачку

Дивитися онлайн "Тачку на прокачку" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!