Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Серіали » Невідома Європа (2005)

Невідома Європа

0
0 0
0/10
Невідома Європа
1080
1 сезон, 4 серія
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет серіалу Невідома Європа
Документальна кінострічка «ВВС: Європа: Історія континенту» дозволить глядачам вирушити в захоплюючу подорож на кілька мільярдів років у минуле, щоб на власні очі побачити історію становлення та розвитку сучасної Європи. Творці картини продемонструють нам цікаві моменти з життя континенту, глобальні події та момент зародження першої цивілізації.
Здавна природа була справжньою господаркою планети Земля, але людство почало багатомильними кроками підкорювати незвідані території. Все це супроводжувалося зникненням планети багатьох видів рослин і тварин, представники яких так і не дійшли до нашого часу. Але ви маєте можливість на власному досвіді дізнатися, наскільки прекрасний був незайманий світ до того моменту, як на твердь не ступила нога першої людини.
Представлений кінопроект є одним із успішних витворів відомого у всьому світі документального телеканалу. Автори та сценаристи виконали колосальну роботу у своєму прагненні донести достовірні знання до розумів сучасних обивателів. Чи зможемо ми осягнути весь зміст послання? На це та багато інших питань доведеться відповісти вам після перегляду цього творіння.

Дивитися онлайн "Невідома Європа" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!