Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Місія Різдвяний Порятунок (2011)

Місія Різдвяний Порятунок

0
14 0
10/10
Місія Різдвяний Порятунок
FullHD
Сюжет фільмумультфільму Місія Різдвяний Порятунок
Ось настав момент чинному Санті вирушати на заслужений спокій, а свою посаду треба передати старшому синові. Той, хоч і мав ділову хватку, але відрізнявся повною відсутністю хоч якоїсь емоційності. І ось трапляється так, що одне маля залишається без подарунка. Вирішити ситуацію раптово береться молодший син — недотепа Артур. Що з цього сталося, розповість мультфільм Секретна служба Санта-Клауса.

У Санти, як завжди напередодні Різдва, дуже багато роботи. Допомагають йому в непростій роботі чарівні ельфи, адже Санта Клаус сам не зможе облетіти за ніч усю планету, подарувавши кожному гарному малюкові за подарунком. Головний герой працює, не покладаючи рук, тим часом його старший син будує плани у тому, як сам стане Сантою. Є у західного Діда Мороза і молодший син Артур. Хлопчик недалекоглядний та несерйозний, що працює у поштовому відділенні. Всерйоз Артура не сприймає зовсім ніхто, і наш герой з таким становищем вже практично змирився, але доля дарує йому шанс проявити себе. Яка можливість випала Артуру, можна дізнатися, почавши дивитися онлайн Секретна служба Санта Клауса.

До рук Артура якось потрапляє листа від маленької дівчинки Гвен. Вона весь рік була дуже гарною та сподівається, що обов'язково отримає свій подарунок. Але секретна служба Санти припускається помилки, і дівчинка, яка написала листа, не потрапила до списку дітлахів, які отримають подарунки. Артур зрозумів, що для малечі це Різдво буде остаточно зіпсовано. Глядачі, які продовжують дивитися онлайн як Секретна служба Санта Клауса, бачать, як Артур поспішає до батька та старшого брата, сподіваючись, що дівчинку включать до списку. Але яке ж було його розчарування, коли Санта та Стів відповіли йому відмовою! Тут Артур і зрозумів, що час показати себе і не допустити того, щоб Гвен залишилася без різдвяного подарунка! Звернувшись за допомогою до діда, Артур поспішає рятувати Різдво маленької дівчинки, а ось чи вдасться йому виконати свою місію, ви дізнаєтеся, додивившись мультфільм до самого кінця.

Дивитися онлайн "Місія Різдвяний Порятунок" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!