Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Поганий Санта 2 (2016)

Поганий Санта 2

0
2 0
10/10
Поганий Санта 2
FullHD
Сюжет фільму Поганий Санта 2
Віллі Стоукс має дуже шановану в кримінальному світі спеціальність «ведмежатника», тобто зломщика сейфів. У роботі Віллі практикує творчий підхід: щоб без перешкод грабувати універмаги, він влаштовується працювати туди Санта-Клаусом. Багато років тому Віллі Стоукс вирішив піти з професії, але в житті змінилися обставини, і йому знову доводиться йти на справу в костюмі Санта-Клауса.

Перший фільм про Поганого Санта поламав усі стереотипи різдвяного кіно, крім одного — з головним героєм сталося святкове диво, щоправда, не традиційне. Беззбройний Віллі Стоукс отримав поранення вісьмома поліцейськими кулями, завдяки чому уникнув кримінального покарання. У новій кінострічці про Поганого Санта різдвяне диво теж виявляється незвичайним.

У 2003 році роль Поганого Санти зробила Біллі Боб Торнтона міжнародною зіркою та розкрила його талант коміка. На щастя, через тринадцять років творча та фізична форма актора опинилася на такому рівні, що у продюсерів не виникло сумнівів, хто має грати у новій чорній комедії про різдвяні пригоди Віллі Стоукса. На нашому сайті ви можете подивитися прем'єру другого фільму про Санта Клауса, який матюкається, який любить доступних жінок набагато більше, ніж хороших дітей - фільм Поганий Санта 2.

Дивитися онлайн "Поганий Санта 2" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!