Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Чотири Різдва (2008)

Чотири Різдва

0
3 1
7.5/10
Чотири Різдва
FullHD
Сюжет фільму Чотири Різдва
Маячня і Кейт мали намір святкувати Різдво на Фіджі. Але, наче за змовою, кожен із подружжя виявився запрошеним батьками на святкову вечерю. Відмова не приймалася! Проблема в тому, що предки з обох боків у розлученні та героям доведеться відвідати сім'ю кожного. Хто б міг подумати, що пройшовши через чотири Різдва, безліч комічних ситуацій, невідомих раніше таємниць, Бред і Кейт круто змінять життя.

Фільм Чотири Різдва - типова сімейна комедія, завдяки загальному позитивному настрою, призначена для перегляду не тільки в грудневу пору. Картину можна розцінити як своєрідне керівництво на тему — як планувати сімейне життя та розпоряджатися нею.

Фільм мав величезний успіх у американської аудиторії. Збори від прокату США принесли 120 млн.$, перевищивши витрачений бюджет. Це не дивно, оскільки у сюжеті відображається американська сімейна специфіка, на основі якої створено багато класних фільмів комедійного жанру світового рівня.

Досить молодий режисер Сет Гордон запросив на знімальний майданчик не просто рейтингових акторів, таких, як глядачів Вінс Він, що постійно одержують позитивні відгуки, або білява актриса — оскароносиця Різ Узерспун. У картині задіяні справжні легенди: Д. Войт, С. Спейсек, Р. Дюваль та інші.

Дивитися онлайн "Чотири Різдва" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!