Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Гремліни 2: Нова партія (1990)

Гремліни 2: Нова партія

0
4 0
10/10
Гремліни 2: Нова партія
FullHD
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Гремліни 2: Нова партія
Могвай - стародавня істота, яка при правильному зверненні приносить людині лише удачу і умиротворення, але якщо порушити ряд правил, то пухнасте звірятко перетворюється на справжнього монстра. Через шість років після подій у їхньому рідному місті Біллі та Кейт переїхали до Нью-Йорка, щоб працювати на Манхеттені в компанії Клемп. Гізмо потрапляє туди, і старий друг намагається врятувати його, але Гремліни знову на волі, а значить усім загрожує неймовірна небезпека.

Оригінальний проект Гремліни був дуже успішний у комерційному плані, і студія попросила постановника Джо Данте одразу розпочати роботу над продовженням. Режисер відмовився, бо вважав, що перший фільм має логічний фінал.

Усі розробки без Данте виявилися тупиковими, і продюсери знову звернулися до Джо, пообіцявши йому повну свободу у творчому процесі та потрійний бюджет порівняно з минулим хорором. На створення сиквела було виділено цілих тридцять мільйонів доларів.

Данте вважає Гремліни 2: Нова партія авторським проектом, в який він вклав більшу частину своєї душі - це пародія на сіквели загалом і перший фільм франшизи. Одну з ролей зіграв справжня легенда жахів — Крістофер Лі, якого на майданчику приймали з особливою шаною, і картина містить низку посилань до його колишніх кіноробот.

Дивитися онлайн "Гремліни 2: Нова партія" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!