Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Місто пітьми / Темне місто (1998)

Місто пітьми / Темне місто

0
1 2
3.3/10
Місто пітьми / Темне місто
FullHD
Сюжет фільму Місто пітьми / Темне місто
Головний герой, Мердок, живе у загадковому похмурому місті, в якому ніколи навіть не проглядає сонце. На нього ведуть полювання злі істоти, що мають психокінетичні здібності. Мердок втратив пам'ять, але іноді уривки спогадів спливають у нього у свідомості і він стверджується у впевненості, що раніше він жив у місті Шелл Біч, назви якого дороги туди ніхто не пам'ятає. Сюжет картини розповідає, як герой, за допомогою своїх спогадів, намагається розгадати похмурі секрети темного міста, щоб повернутися додому.

Фільм Темне місто стало класикою кінофантастики. Його зняв Алекс Пройас на основі одного зі своїх оповідань, за які у любителів жанру він має славу майстра фантастичних бойовиків та трилерів. Роль Мердока у кінокартині зіграв британський актор Руфус Сьюелл, відомий також на театральній сцені зі спектаклів Тома Стоппарда.

Картина була високо оцінена критиками та глядачами, що відображають не лише відгуки та рецензії: фільм має кілька кінонагород, у тому числі й фестивальних, як найкращий у науково-фантастичному жанрі, за найкращий сценарій та відмінну якість. Також він отримав приз глядача Пегас і кілька номінацій на премію Сатурн і Хьюго. 2008 року до десятиліття прем'єри на DVD вийшла режисерська версія картини.

Дивитися онлайн "Місто пітьми / Темне місто" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!