Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Місія Нездійсненна (1996)

Місія Нездійсненна

0
12 0
10/10
Місія Нездійсненна
FullHD
Сюжет фільму Місія Нездійсненна
В одному зі східноєвропейських бюро ЦРУ відбувається постійний витік інформації. Щоб вирахувати «крота», проводиться спецоперація з метою інсценування викрадення списку агентів. Але щось іде не так, оскільки співробітники філії починають гинути один за одним. Підозра падає на одного з членів бюро, що залишився недоторканим. Щоб довести свою невинність, йому доводиться шукати справжнього зрадника.

Фільм Місія: нездійсненним став своєрідною «реінкарнацією» знаменитого телесеріалу, що виходив у 60-ті роки. Співробітника празького бюро ЦРУ Ітана Ханта (Т. Круз) фактично звинувачують у зраді, і він розуміє, що знайти подвійного агента рівносильно єдиному шансу врятувати свою честь та гідність. Він привласнює «кроту» псевдонім Іов і за допомогою інтернету намагається вийти на слід. Успіх сприяє Ханту — він виходить на такого собі Макса, якому пропонує обміняти справжнє ім'я Йова на справжній список агентів, що зберігається в Ленглі — штаб-квартирі ЦРУ, плюс чимала сума в «зелених папірцях». Але цей список потрібно ще видобути, навіщо потрібні помічники. Хант знаходить Клер (Е. Беар), що дивом вижила в Празі, і колишнього розвідника, який допомагає проникнути в комп'ютер самого ЦРУ і отримати необхідні дані. Обмін "трофеями" сторони домовляються провести у підземному поїзді Париж-Лондон. Ось тут і починають відбуватися головні події. Особливо Хант вражений тим, коли з'ясовується, хто насправді виявився Іовом. Другий «удар» чекав на нього вже в погоні. Чим же закінчився цей екшн, глядачі дізнаються, коли дивитися онлайн у високій якості Місія: нездійсненна на нашому сайті.

Режисеру Брайану де Пальме, відомому за такими кінохітами, як Керрі, Обличчя зі шрамом, Недоторканні та іншим, вдалося так блискуче створити шпигунський трилер, що його навіть стали порівнювати з картинами про Джеймса Бонда. Хто дивитися фільм Місія: нездійсненна, можуть звернути увагу на ще один показник успіху - кількість сіквелів, які продовжують періодично виходити на екрани.

Дивитися онлайн "Місія Нездійсненна" безкоштовно

Рецензії

Аватаркаframe
Empty
16-08-2023, 20:02

Зовсім нема вражень,навіть не пам'ятаю про що був фільм,нудно,не погано,але і не добре... Думаю все таки непогано для фільма 90х років.....

Читати повністю

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!