Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Шахрайки з Волл-Стріт (2019)

Шахрайки з Волл-Стріт

1
4 0
10/10
Шахрайки з Волл-Стріт
FullHD
Сюжет фільму Шахрайки з Волл-Стріт
Для багатьох 2008 асоціюється з кризою, але безперечно існує категорія людей, які тільки виграли від цього фінансового потрясіння. Дороті та Рамону разом із їхніми колегами по жердині навряд чи можна віднести до групи людей, які стали жити краще. Їхні клієнти працюють на Уолл-Стріт. Коли долю героїнь наздоганяє злощасна криза, вони розробляють план, як помститися брокерам та відновити звичний спосіб життя.

Комедійна драма Стриптизерки ґрунтується на реальних подіях. Сценарій кримінального фільму створювала на основі публікації Реванш стриптизерки, яка вийшла в черговому номері журналу New York у 2015 році. Автор статті - журналістка Джесіка Преслер, яка свого часу з'являлася камео в популярному серіалі Пліткарка. Матеріал для картини адаптувала режисер Лорін Скафарія.

Співпродюсером стрічки виступив відомий комедійний актор Вілл Феррелл (Привіт, тату, Новий рік!). Це другий кінотвір у фільмографії співачки Карді Бі, в якому вона грає повноцінну роль, а не з'являється як запрошена зірка. Проект анонсували ще на початку 2016 року, але через фінансові проблеми компанія Annapurna Pictures відмовилася від його реалізації восени 2018-го. Nuyorican Productions, створена Дженніфер Лопес (Рамона), продюсувала драму.

Дивитися онлайн "Шахрайки з Волл-Стріт" безкоштовно

Коментарі (1)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. Alinka
    Alinka
    14 січня 2024 17:57
    Класний фільм. і на реальних подіях. Круть