Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Завзяті шахраї (2018)

Завзяті шахраї

1
2 2
5/10
Завзяті шахраї
FullHD
Сюжет фільму Завзяті шахраї
Іскрометна кримінальна комедія про молоду подружню пару. Програвши в карти величезну суму грошей, вони розуміють, що картковий борг — справа честі, але віддавати — то його нема чим. Вибравши втечу як найпростіший варіант виходу із ситуації, вони рятуються втечею з Британії до Лос-Анджелеса. Ображений гангстер не збирається прощати їм борги та влаштовує за ними справжню погоню. Парочка відчайдушно шукає вихід із становища.

Молода пара, Харрієт і Пітер Фокси, люблять пограти в карти, азарт зашкалює, адреналін вирує в жилах. Але незабаром смак перемоги на губах зміниться тужливим розчаруванням та усвідомленням неминучої реальності. Розуміючи, що серйозний гангстер не дасть їм спокою, поки вони не віддадуть гроші, авантюристи вирішили втекти з країни. Принагідно обмірковуючи план як їм роздобути грошей. Що тільки не вигадаєш заради порятунку від розправи. Подружжя вирішило викрасти ювелірні прикраси та розрахуватися з нахабними кредиторами. Щоб справа виявилася успішною, потрібні ще люди, яких можна посвятити у свій план. Аферисти вступають у змову з колишньою дружиною Пітера та новим чоловіком Харрієт. Дві парочки авантюристів сподіваються впоратися зі справою і віддати борг, якби тільки не напружені стосунки між колишнім подружжям, стосунки, які можуть занапастити всю справу. Чи зможуть співучасники домовитися, чи борг віддадуть бандитам? Колесо удачі непередбачуване, якою стороною воно повернеться до Харрієта і Пітера?

Фільм Аферисти мимоволі за участю Уми Турман у головній ролі, її партнер зі знімального майданчика — Крістін Ченоует. Талановита актриса Ума, чудово вписується в будь-який сюжет, будь то комедія чи трилер. Її чарівний колега Крістін доповнює її. Блискучий склад молодих та обдарованих акторів посилив і так цікавий сюжет. Легкий, блискучий гумор наповнює весь фільм.

Дивитися онлайн "Завзяті шахраї" безкоштовно

Коментарі (1)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
  1. Гість Ольга
    Гість Ольга
    24 листопада 2023 20:58
    Якщо хочете подивитися легкий, красивий фільм про добрих аферистів, то не пошкодуєте. В цей важкий час Тім Рот і Ума Турман допоможуть нам хоч на півтори години забутися.