Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Мізантроп (2023)

Мізантроп

0
1 1
5/10
Мізантроп
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Мізантроп
Головна героїня фільму "Мізантроп" Елеонор Фалько давно служить в поліції. Слідча володіє неординарним мисленням, розумом і здатністю вирахувати навіть найхитріших злочинців. У її послужному списку чимало розкритих злочинів. Незважаючи на всі заслуги і професіоналізм, колеги і керівництво недолюблюють Фалько. Причиною такого ставлення став її складний характер і надмірна зухвалість.
Тим часом ми з'ясовуємо, що агенти ФБР займаються справою, на яку вже витратили чимало часу - пошуки серійного вбивці. Черговий злочин маніяк скоює на ділянці детектива Фалько. Елеонор починає розслідування, але несподівано з'являються співробітники ФБР. Вони намагаються відсторонити талановитого слідчого і забрати справу у свою юрисдикцію. Елеонор не збирається поступатися, і її включають до команди найкращих. Ніхто з членів слідчої команди не пошкодував про це, адже незабаром Елеонор вдається скласти психологічний портрет серійного вбивці і тепер головне - вийти на його слід.
Кадри з фільму Мізантроп
Перший кадр з фільму Мізантроп Другий кадр з фільму Мізантроп Третій кадр з фільму Мізантроп Четвертий кадр з фільму Мізантроп П'ятий кадр з фільму Мізантроп

Дивитися онлайн "Мізантроп" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!