Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Тактика кохання 2 (2022)

Тактика кохання 2

0
0 0
0/10
Тактика кохання 2
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Тактика кохання 2
Аслі та Керем опинилися в дуже дивній ситуації. Аслі вважає, що шлюб — це шахрайство, і дуже відкрито говорить про це, в той момент поки допомагає подрузі приміряти весільну сукню. Вона відкрито розповідає про ставлення до самотніх людей і про те, що в житті є лише два варіанти. Вона не хоче ні жити з одинадцятьма котами у своїй квартирі, ні померти старою дівою, ні вийти заміж, щоб відповідати нормам суспільства.
Аслі продовжує розповідати Керему про те, що досі хоче робити все, що захоче, але як тільки вона бачить ту весільну сукню на комусь іншому, вона маніпулює ним, щоб він зробив їй пропозицію. Керем також кидає їй виклик, оскільки він знає, що ідеальна дружина – це не та, ким вона хоче бути. Він планує розширити її межі, попросивши її варити каву для нього та його друзів та виконувати інші важкі завдання, які вона зазвичай не виконувала б. Чи вийде з цих ігор щось путнє чи все піде шкереберть?
Кадри з фільму Тактика кохання 2
Перший кадр з фільму Тактика кохання 2 Другий кадр з фільму Тактика кохання 2 Третій кадр з фільму Тактика кохання 2 Четвертий кадр з фільму Тактика кохання 2

Дивитися онлайн "Тактика кохання 2" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!