Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Місце під сонцем (1951)

Місце під сонцем

0
0 0
0/10
Місце під сонцем
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Місце під сонцем
Випадкова зустріч із дядьком після смерті батька призводить до того, що Джордж Істман опиняється в центрі двох світів і насправді не належить жодному з них. Син бідних місіонерів, Джордж знайомиться зі своїм багатим дядьком по батьківській лінії Чарльзом Істменом, працюючи коридорним у дядьковому готелі в Чикаго, штат Іллінойс. Бажаючи кращого життя для себе, Джордж погоджується на пропозицію свого дядька про розміщення десь на одній із фабрик Істмена, і Чарльз хоче, щоб будь-який Істмен зайняв належне йому місце у світі. Відповідно до вказівок свого двоюрідного брата Ерла, Джордж став на конвеєр фабрики. Істмани здебільшого ним знехтували, але Джордж все ще сприймає цю посаду як сходинку до чогось кращого, для досягнення чого він готовий наполегливо працювати.
Самотній у своєму новому оточенні, Джордж порушує правило компанії не спілкуватися з колегами, коли починає зустрічатися з працівницею конвеєра Істмена Еліс Тріпп. Кілька місяців по тому Чарльз згадує про свого племінника і просуває його як професійно, так і особисто. Незважаючи на те, що Джордж почувається некомфортно на світських зібраннях, він зрештою подружився з однією людиною в цьому новому світі, прекрасною світською леді Анджелою Вікерс, у яку він закохався з першого погляду ще до приїзду в місто. Анжела теж закохується в Джорджа, що не подобається її батькам хоча б тому, що вони нічого про нього не знають. Джордж опиняється між своїм бажанням процвітання та Анжелою, яку він справді кохає, і своїм обов’язком перед нужденною Еліс, яка, дізнавшись про Анджелу та інших його багатих товаришів, розуміє, що вагітна від нього, і намагається змусити його одружитися з нею.
Кадри з фільму Місце під сонцем
Перший кадр з фільму Місце під сонцем Другий кадр з фільму Місце під сонцем Третій кадр з фільму Місце під сонцем Четвертий кадр з фільму Місце під сонцем П'ятий кадр з фільму Місце під сонцем Шостий кадр з фільму Місце під сонцем

Дивитися онлайн "Місце під сонцем" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!