Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон (2023)

Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон

0
0 0
0/10
Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон
Ця історія трапилася з нашою героїнею, коли їй було лише 15 років. Кара потрапляє у квартиру маніяка. Вона у повному розпачі. Кара чудово розуміє, що необхідно терміново щось зробити, інакше все закінчиться дуже плачевно для неї. Шансів вибратися з цієї пастки здається немає, але дівчина не збирається сидіти і чекати, доки смерть наздожене її. Потрібно боротися з усіх сил, незважаючи ні на що! Що буде далі, ніхто не знає. Кара не заглядає далеко в майбутнє, бажає вижити тут і зараз.
Подібні історії або остаточно ламають людей, або роблять їх дуже сильними. Кара виявляється хороброю. Вона показує себе як справжнісінький боєць. Для дівчинки більше немає перешкод та страху, за власне життя вона боротиметься до кінця. Тільки так і ніяк інакше не може бути. Жага жити понад усе.
Представлена ​​картина заснована на подіях, що відбувалися в реальному житті. Кара Робінсон протягом 18 годин перебувала у квартирі маніяка, звідки успішно змогла втекти!
Кадри з фільму Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон
Перший кадр з фільму Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон Другий кадр з фільму Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон Третій кадр з фільму Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон Четвертий кадр з фільму Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон

Дивитися онлайн "Дівчина, що втекла - Історія Кари Робінсон" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!