Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Здобич / Вижити в Калагарі (2024)

Здобич / Вижити в Калагарі

0
0 0
0/10
Здобич / Вижити в Калагарі
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Здобич / Вижити в Калагарі
Невеликий пасажирський літак з молодою парочкою на борту зазнає аварії. За ними була організована відчайдушна гонитва бойовиків-екстремістів. Злочинці мають намір наздогнати їх якнайшвидше. І шансів на порятунок залишається дедалі менше. Незабаром успіх усміхається їм, і вони відриваються від переслідування. Ось лише виникають нові проблеми. Радіти довго не вдається.
У цих краях за ними починає полювати небезпечний лев. Відтепер їм доведеться зробити все, щоби втекти від небезпечного хижака. Але з кожною хвилиною надія на порятунок продовжує танути. Важко уявити, як вони виберуться з цього небезпечного виру і що відбуватиметься надалі. Але надія на краще, як і раніше, залишається. Чи вдасться їм спільними зусиллями врятуватися від вірної смерті? Або щоб не відбувалося розраховувати на те, що вони повернуться додому, не варто?
Кадри з фільму Здобич / Вижити в Калагарі
Перший кадр з фільму Здобич / Вижити в Калагарі Другий кадр з фільму Здобич / Вижити в Калагарі Третій кадр з фільму Здобич / Вижити в Калагарі Четвертий кадр з фільму Здобич / Вижити в Калагарі

Дивитися онлайн "Здобич / Вижити в Калагарі" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!