Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Порочний роман: Історія Вікі Вайт (2023)

Порочний роман: Історія Вікі Вайт

0
0 0
0/10
Порочний роман: Історія Вікі Вайт
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Порочний роман: Історія Вікі Вайт
У центрі сюжету кримінальної драми - Вікі, жінка, яка працює помічницею начальника окружної в'язниці. Її щоденне життя - це нескінченні зустрічі із загартованими злочинцями, які вже давно забули, що таке честь і гідність. Однак, усе змінюється, коли вона зустрічає Кейсі, чарівного ув'язненого, який викликає в ній несподівані почуття. З плином часу Кейсі починає вмовляти Вікі допомогти йому з втечею, поставивши їй важкий вибір. Якщо вона допоможе йому, то ризикує втратити свою репутацію, роботу та ймовірно опиниться за ґратами. Але якщо вона відмовиться, то може назавжди втратити шанс на справжнє щастя.
Незважаючи на ризики, Вікі вирішує допомогти Кейсі, втягуючи себе в небезпечну гру. Вона опиняється в центрі кримінального світу, де кожен крок може стати останнім. Вікі занурюється у світ інтриг, зрад і небезпек, де вона повинна довести, що здатна боротися не тільки за своє життя, а й за життя людини, яку покохала. Вона стає героїнею своєї власної історії, де вона має подолати всі перешкоди, щоб довести, що кохання може бути сильнішим за страх і ризик.
Кадри з фільму Порочний роман: Історія Вікі Вайт
Перший кадр з фільму Порочний роман: Історія Вікі Вайт Другий кадр з фільму Порочний роман: Історія Вікі Вайт Третій кадр з фільму Порочний роман: Історія Вікі Вайт Четвертий кадр з фільму Порочний роман: Історія Вікі Вайт

Дивитися онлайн "Порочний роман: Історія Вікі Вайт" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!