Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Твій образ (2024)

Твій образ

0
0 0
0/10
Твій образ
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Твій образ
Цей напружений фільм розповідає про життя однояйцевих близнюків - двох чарівно красивих дівчат Анни та Зої. Незважаючи на те, що зовні сестри мають однаковий вигляд, вони дуже різні за характером, поведінкою і ставленням до людей. Анна - організована, не схильна до ризику, а Зоя - неадекватна і смілива дівчина, яка постійно шукає розваг за допомогою алкоголю, наркотиків та інших ризикованих вчинків. Для Зої немає жодних авторитетів і вона не приймає думку інших людей, її знають, як збаламучену особистість і навіть рідна матір Алексія дорікає їй у такій поведінці.
Поки Анна мандрує світом онлайн-знайомств, Зоя завжди поруч, щоб критикувати та висміювати спроби своєї сестри знайти кохання всього свого життя. Одного разу Анна зустрічає чарівного і привабливого молодого чоловіка Ніка, який їй дуже подобається, проте Зоя вказує їй знайому брехню в його профілі. Підозри Зої посилюються, оскільки вона помічає ті самі фрази, які вона змусила сказати Анні у своєму власному профілі. Незважаючи на відмінності, зв'язок сестер непорушний, навіть коли їхні стосунки з іншими людьми починають змінюватися. Навіть Алекса впевнена, що цим близнюкам не потрібен ніхто, тільки вони потрібні одна одній.
Кадри з фільму Твій образ
Перший кадр з фільму Твій образ Другий кадр з фільму Твій образ Третій кадр з фільму Твій образ Четвертий кадр з фільму Твій образ

Дивитися онлайн "Твій образ" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!