Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Малюки (2010)

Малюки

0
0 0
0/10
Малюки
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Малюки
Французький документальний фільм відомого режисера Томаса Бальмеса. Він володар безлічі премій за якісні роботи, які підкорили весь світ. Використовуючи відеокамери, автор роботи зміг відобразити захоплююче дорослішання 4-х дітлахів, які живуть у абсолютно різних містах. Вісімнадцять місяців пильного спостереження, щоб зробити з цього справжній шедевр. Під час зйомок не було сценарію, постановочних сцен та домовленості. Все відбувалося само собою. Ретельний підхід до зйомки призвів до дивовижного результату.
Прекрасна подорож у світ чекає на головних героїв. Дівчинка Марі з Японії, Баярджагал з Монголії, Хетті з Америки та хлопчик Паніхао з Намібії. Цілком різні долі, але однакове дитинство. Безтурботні дні змінюються один за одним. Хлопці дорослішають, навчаються ходити, говорити своєю мовою. Попереду у них майбутнє, яке нікому не відоме. Нині вони надто малі, щоб замислюватися про це. Приємно спостерігати за тим, як крихітне створення згодом стає частиною суспільства та сучасного світу. Чарівний та зворушливий період – дитинство, в яке всі хочуть повернутися.
Кадри з фільму Малюки
Перший кадр з фільму Малюки Другий кадр з фільму Малюки Третій кадр з фільму Малюки Четвертий кадр з фільму Малюки П'ятий кадр з фільму Малюки Шостий кадр з фільму Малюки

Дивитися онлайн "Малюки" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!