Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Аркадіанець (2024)

Аркадіанець

0
0 0
0/10
Аркадіанець
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Аркадіанець
По планеті пройшла страшна катастрофа, рівень небезпеки визнаний офіційно відповідним кінцю світу. Загинули практично всі, тих хто вижив мізерна кількість. Спричинили біду самі ж люди, тому це фактично самознищення. Все проводилося під гаслом "Врятувати планету!". Кажуть, "вони" з'явилися після трагедії. Ходять на Землі, щоб знищити всіх без винятку людей. Треба бути пильними.
Батько Пол і його два сини - щасливчики, бо все ще живі. Чоловік наставляє хлопців. Вчить приходити до заходу, нервує, якщо хлопці спізнюються до призначеного часу. Сім'я надійно замикає віддалений фермерський будинок на ніч, веде себе обережно. Вечеря з благодійною молитвою приходить при тьмяному світлі, собака завжди на сторожі. Злий ворог приходить ночами. Втрьох вони утримують двері, які часом намагаються зламати ці потвори. Люті істоти руйнують все, що можуть побачити під час нічної охоти. Хлопцям-близнюкам Томасу і Джозефу набридло ховатися та жити в постійному страху. Одного разу один з братів по справах любовних затримується до темряви і голові сімейства доводиться вийти з укриття для його пошуку.
Кадри з фільму Аркадіанець
Перший кадр з фільму Аркадіанець Другий кадр з фільму Аркадіанець Третій кадр з фільму Аркадіанець Четвертий кадр з фільму Аркадіанець П'ятий кадр з фільму Аркадіанець Шостий кадр з фільму Аркадіанець

Дивитися онлайн "Аркадіанець" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!