Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Таємниця Ейфелевої вежі (2015)

Таємниця Ейфелевої вежі

0
0 0
0/10
Таємниця Ейфелевої вежі
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Таємниця Ейфелевої вежі
Події фільму «Таємниця Ейфелевої вежі» розпочинають свій розвиток у самому центрі Франції 1889 року. Мешканці столиці перебувають у захваті, адже найближчим часом планується відкриття Всесвітньої виставки. До міста з'їжджаються туристи з усього світу. Відбувається урочисте відкриття. Але незабаром після відкриття трьох досвідчених та амбітних інженерів, які працювали над кількома значними проектами, раптово знаходять мертвими. З'ясовується, що кожен із них брав участь у будівництві Ейфелевої вежі, тому зв'язок стає очевидним. Але обставини смерті виявляються надто дивними, щоб слідчі могли зробити якісь конкретні висновки.
Незабаром поліціянти приходять до висновку, що відповідальність несе донька одного із загиблих. Обвинувачуваною стає Ліуза Массар, на яку хочуть повісити як вбивства інженерів, так і власного батька. Дівчина заперечує свою провину та причетність, але всі докази вказують на неї. Слідство вважає її неосудною, тому запроторює її до клініки для душевнохворих. Там головна героїня фільму «Таємниця Ейфелевої вежі», який можна переглянути онлайн на нашому сайті, починає відвідувати сеанси гіпнозу, завдяки яким знаходить ключ до розгадки вбивств.
Кадри з фільму Таємниця Ейфелевої вежі
Перший кадр з фільму Таємниця Ейфелевої вежі Другий кадр з фільму Таємниця Ейфелевої вежі Третій кадр з фільму Таємниця Ейфелевої вежі Четвертий кадр з фільму Таємниця Ейфелевої вежі

Дивитися онлайн "Таємниця Ейфелевої вежі" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!