Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Лох-Несс (1996)

Лох-Несс

0
0 0
0/10
Лох-Несс
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Лох-Несс
Озеро Лох-Несс продовжує збирати галас навколо чергових жертв якоїсь невідомої істоти, яка мешкає на дні водойми. Ось несподівано гине професор Ебернетті. Щоб поставити крапки в нескінченному мусуванні теми про підводне чудовисько, яке таємниче вижило в озері, американський криптозоолог Джонатан Демпсі озброївся необхідним обладнанням. Демпсі планує за тиждень зібрати вагомі докази того, що лох-неського чудовиська не існує, а всі історії про нього потрібні як реклама місцевості для залучення туристів.
Лікар Демпсі розпочинає дослідження, які негативно сприймають місцеві жителі. Не переконало дослідника і зіткнення плавучої лабораторії з невідомим об'єктом. Вчений провів ехолокацію озера і надав докази того, що жодного чудовиська не існує. Але як бути з фотографією, знайденою в речах загиблого доктора Ебернетті?
Кадри з фільму Лох-Несс
Перший кадр з фільму Лох-Несс Другий кадр з фільму Лох-Несс Третій кадр з фільму Лох-Несс Четвертий кадр з фільму Лох-Несс П'ятий кадр з фільму Лох-Несс Шостий кадр з фільму Лох-Несс

Дивитися онлайн "Лох-Несс" безкоштовно

Скачати торрент:
Назва Розмір Роздають   Заватажують  
Лох-Несс / Loch Ness (1996) BDRip-AVC Ukr/Eng 1.54 GB 5 0
Лох-Несс / Loch Ness (1996) WEBRip 1080p 2xUkr/Eng | Sub Eng 10.45 GB 0 0
Лох-Несс / Loch Ness (1996) DVDRip 1.37 GB 2 0

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!