Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Гімалаї (1999)

Гімалаї

0
0 0
0/10
Гімалаї
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Гімалаї
Спільна робота кінематографу Франції, Великобританії, Швейцарії та Непалу розповідає глядачам про скромний побут далекого поселення, розташованого десь у горах Непалу. Люди виживають в умовах постійних суворих морозів та суворого клімату, де відсутня будь-яка можливість виростити їжу. Тому населенню доводиться торгувати з далекими партнерами, які обмінюють сіль на зерно, і кожен караван із гірського села просто зобов'язаний потрапити до пункту призначення, адже від успіху подорожі залежить виживання цілого народу.
Роль лідера у подорожі караванів завжди випадала на вождя племені. Тінле, будучи головою села, вважає, що найкращим кандидатом на його посаду є онук вождя, але його найближчий суперник Карма сам бажає зайняти лідируючу посаду і не бажає поступатися цією роллю чинному лідеру. Будучи полоненими власними амбіціями, вони забувають, що важливо насправді.
Картина «Гімалаї» після виходу на широкі екрани потрапила у список номінантів на найпрестижнішу премію Оскар у номінації на найуспішніший фільм іноземною мовою, а в номінаціях на кращу музику та операторську роботу кінострічка висувалась як претендент на премію Сезар.
Кадри з фільму Гімалаї
Перший кадр з фільму Гімалаї Другий кадр з фільму Гімалаї Третій кадр з фільму Гімалаї Четвертий кадр з фільму Гімалаї П'ятий кадр з фільму Гімалаї Шостий кадр з фільму Гімалаї

Дивитися онлайн "Гімалаї" безкоштовно

Скачати торрент:
Назва Розмір Роздають   Заватажують  
Гімалаї / Himalaya (1999) BDRip 720p Nep | sub Ukr/Eng 907 MB 5 0

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!