Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Вечірка (2017)

Вечірка

0
1 0
10/10
Вечірка
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Вечірка
Дії кінострічки розвиваються в Лондоні. Джанет активно займається політичною діяльністю. Вона впевнено йде до своєї мрії. Жінка не зупинитися в прагненні зайняти важливий державний пост. Головна героїня багато працює. Цим вона заслужила повагу з боку колег по партії, начальства. Несподівано їй запропонували хорошу посаду. Радості не було меж. Англійка вже перебувала в передчутті цієї знаменної події, коли зможе в'їхати в новенький кабінет. Вона не здогадувалася, що зовсім скоро на неї зваляться такі неприємності, що доведеться відкласти перший робочий день.
Серед численних друзів було багато видатних, успішних бізнесменів, керівників фракцій і діячів мистецтва. Вони всі бажані гості в будинку. Рідня новоспеченого чиновника вирішила запросити всіх друзів на вечірку з нагоди призначення. Це буде тихий вечір в колі давніх знайомих. Спочатку все йшло за планом. Всі веселилися, ділилися новинами. Однак ситуація різко змінилася. Ці добродушні, цивілізовані, виховані люди почали пред'являти товаришам претензії. Всі навколо сварилися і доходило навіть до особистих образ. Раптово застілля перетворилося в кошмарне кровопролиття.
Кадри з фільму Вечірка
Перший кадр з фільму Вечірка Другий кадр з фільму Вечірка Третій кадр з фільму Вечірка Четвертий кадр з фільму Вечірка П'ятий кадр з фільму Вечірка Шостий кадр з фільму Вечірка

Дивитися онлайн "Вечірка" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!