Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Безмежність (2022)

Безмежність

0
0 0
0/10
Безмежність
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Безмежність
Дія фільму «Безмежність» переносить глядачів у Рим 1970 року. Клара і Феліче кілька місяців були шалено закохані, не могли ні дня прожити в розлуці. Ухвалене рішення про весілля було сприйняте із задоволенням і парочка поспішила одружитися. Але минули роки, емоції подружжя остигли. Батько сімейства захопився молодою красунею, ігноруючи переживання дружини. Навіть поява дітей, купівля нової квартири не змогли підбадьорити їхню родину. Почуття згасали повільно, але впевнено. Клара була поглинена вихованням дітлахів. Старша дочка Адріана тяжко переживала сварки батьків, була свідком частої зміни настроїв мами та тата. Можливо, саме з цієї причини у неї з'явилися думки про зміну статі. Своїх близьких вона просила називати її чоловічим ім'ям, купувати одяг для чоловіків. Уперте дівчисько не хотіло нічого чути про своє природне призначення.
Феліче з дружиною звертаються до психолога, щоб розібратися в ситуації, що склалася. Фахівець рекомендує їм спочатку розібратися у власних проблемах, а потім спільними зусиллями повернути гармонію в будинок. Але зробити це не так просто, адже чоловік і жінка вже охололи один до одного.
Кадри з фільму Безмежність
Перший кадр з фільму Безмежність Другий кадр з фільму Безмежність Третій кадр з фільму Безмежність Четвертий кадр з фільму Безмежність П'ятий кадр з фільму Безмежність Шостий кадр з фільму Безмежність

Дивитися онлайн "Безмежність" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!