Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Марсіанське дитя (2007)

Марсіанське дитя

0
0 0
0/10
Марсіанське дитя
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Марсіанське дитя
Американська драма з елементами комедії 2007 року. В основі фільму лежить біографічний твір письменника-фантаста Девіда Джерролда. Зворушлива історія про самотнього письменника, який вирішив усиновити незвичайну у всіх сенсах дитину, не може залишити глядача байдужим. Картину «Марсіанське дитя» рекомендуємо дивитися онлайн усією родиною.
Девід Гордон, популярний письменник-фантаст, втратив свою дружину Мері і тепер живе на самоті у своєму будинку. Через два роки після трагедії Девід наважується на усиновлення хлопчика на ім'я Денніс. Дитина зацікавила його тим, що не грала з іншими дітьми на дитячому майданчику, а ховалась у картонній коробці від сонячних променів, уявивши себе прибульцем з Марса, для якого згубне сонячне світло. Вдавшись до допомоги своєї кращої подруги Харлі і своєї сестри Ліз, Девід помалу намагається зблизитися з хлопчиком. Однак, це не так просто – Денніс дуже незвичайна дитина, яка цілком і повністю живе у своєму світі, і Деннісу доведеться пройти довгий шлях, перш ніж він стане хлопчику справжнім батьком.
Кадри з фільму Марсіанське дитя
Перший кадр з фільму Марсіанське дитя Другий кадр з фільму Марсіанське дитя Третій кадр з фільму Марсіанське дитя Четвертий кадр з фільму Марсіанське дитя П'ятий кадр з фільму Марсіанське дитя Шостий кадр з фільму Марсіанське дитя

Дивитися онлайн "Марсіанське дитя" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!