Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Американська жінка (2018)

Американська жінка

0
0 0
0/10
Американська жінка
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Американська жінка
У маленькому американському містечку у 32-річної жінки за загадкових обставин зникає дочка-підліток, залишаючи матері турботу про свого новонародженого сина. Протягом одинадцяти років молода бабуся вирощує хлопчика, намагається влаштувати своє життя і не втрачає надію дізнатися, що трапилося з її зниклою дитиною.
Мати-одинак Дебра живе зі своєю юною дочкою Бріджет і маленьким онуком Джессі. Іноді Дебра поводиться досить безрозсудно і безвідповідально, але незважаючи на це намагається бути доброю матір'ю для Бріджет і допомагати їй з дитиною. Якось вона погоджується посидіти з Джессі протягом одного вечора, щоб дівчина змогла сходити на побачення. Коли наступного ранку Бріджет не повертається додому, Дебра починає підозрювати, що сталося щось непоправне.
Довгі пошуки без сліду зниклої Бріджет не дають жодного результату. Невтішній Дебрі доводиться повністю взяти на себе виховання онука, адже крім неї про Джессі більше нема кому подбати. Заради благополуччя хлопчика жінка намагається налагодити своє життя, але через роки після втрати не залишає надію дізнатися про долю дочки.
Роль зневіреної, але не зламаної Дебри називають однією з найкращих у кар'єрі Сієни Міллер. Фільм «Жінка у вогні» — це історія про силу материнської любові та надію на краще у ситуаціях, коли сподіватися вже нема на що.
Кадри з фільму Американська жінка
Перший кадр з фільму Американська жінка Другий кадр з фільму Американська жінка Третій кадр з фільму Американська жінка Четвертий кадр з фільму Американська жінка П'ятий кадр з фільму Американська жінка Шостий кадр з фільму Американська жінка

Дивитися онлайн "Американська жінка" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!