Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення (2016)

Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення

0
0 1
0/10
Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення
Самотня вчителька Меггі їде до Італії зі своєю дочкою-підлітком Саммер. У поїздці Меггі випадково зустрічає Луку, з яким вона мала роман 20 років тому. Жвава мама Луки, яка мріє вийти заміж, і бунтарка Саммер разом викрадають машину і втікають, а Меггі з колишнім коханцем доводиться пускатися в погоню за втікачами.
Меггі - одинока мати, яка дуже хоче налагодити відносини зі своєю дочкою Саммер. Коли вони разом їдуть у відпустку до Італії, Меггі сподівається, що спільні пригоди допоможуть зблизитися. Мати і дочка зупиняються в маленькому тосканському селі, де Меггі провела найкращу частину своєї молодості.
Доля підносить героїні несподіваний сюрприз, зіштовхуючи Меггі із чоловіком із її минулого. Красень-холостяк Лука, з яким у неї був бурхливий роман багато років тому, як і раніше, живе зі своєю старою матір'ю. Тепер колишні коханці мають об'єднати зусилля, щоб повернути вкрадену машину Луки і возз'єднатися з бунтівними родичами.
Чи зможе спільна поїздка прекрасною Італією відродити старі почуття Луки та Меггі, чи життя знову розведе їх шляхи?
Кадри з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення
Перший кадр з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення Другий кадр з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення Третій кадр з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення Четвертий кадр з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення П'ятий кадр з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення Шостий кадр з фільму Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення

Дивитися онлайн "Усі дороги ведуть до Риму / Римські побачення" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!