Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Як Гітлер вкрав рожевого кролика (2019)

Як Гітлер вкрав рожевого кролика

0
0 0
0/10
Як Гітлер вкрав рожевого кролика
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика
Початок тридцятих минулого століття ознаменувався приходом до влади нацистів Німеччини. Дев'ятирічна Анна насолоджується безтурботністю дитинства — грає у веселі рухливі ігри, вільно гуляє улюбленим містом. Вона поки що не розуміє, чим загрожують зміни політичної ситуації в Європі. Через багато років дівчинка, будучи бабусею, розповість онукам, як Гітлер украв рожевого кролика. Навіть у такому віці дитина стала помічати — довкола стає з кожним днем тривожніше. Батько театральний критик і мама, яка складає чудову музику до багатьох спектаклів, зазнають незаслужених нападів.
Дорослих все частіше відвідує думка про переїзд до іншої країни. Зрозумівши, що нічого хорошого не прогнозують, єврейська діаспора поспіхом починає покидати територію Німеччини. Так вчинили й батьки Анни — швидко залишивши більшість майна, назавжди покинули свою оселю. Де залишився лежати кролик невідомо: улюбленій іграшці їхньої доньки не вистачило місця у валізі. Біженцям довелося побувати у Швейцарії, Англії та Франції. Спочатку в Парижі, потім у Дуврі. Але всюди вони відчували себе у ролі зайвих людей. Наставало страшне лихоліття чорної сили. Дитинство залишилося позаду.
Кадри з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика
Перший кадр з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика Другий кадр з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика Третій кадр з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика Четвертий кадр з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика П'ятий кадр з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика Шостий кадр з фільму Як Гітлер вкрав рожевого кролика

Дивитися онлайн "Як Гітлер вкрав рожевого кролика" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!