Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Карамель (2007)

Карамель

0
2 0
10/10
Карамель
720
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Карамель
Чи багато ми знаємо про східних жінок? Та майже нічого, крім того, що більшість із них носить паранджу і показує свою красу лише чоловікові. Але сюжет мелодрами «Карамель» дозволяє подивитись життя загадкових східних жінок докладніше. Декілька ліванок різного віку працюють у салоні краси, розташованому в тихому районі Бейрута. Щодня вони проводять час разом і діляться своїми проблемами, переживаннями, а також секретами та заповітними бажаннями.
Молода Насрін збирається вийти заміж, але наречений не в курсі того, що вона не незаймана. Розлучена мати двох дітей Ямаль мріє стати актрисою, а тому відвідує усі кастинги. У Лаяль роман із одруженим чоловіком, а Рима відчуває симпатію до дівчат і закохується у свою клієнтку. Щодня у салоні роблять карамель, яку використовують для депіляції. Але одного разу звичний уклад роботи салону краси був порушений появою чоловіка, якому знадобилося скористатися солодкою послугою.
Кадри з фільму Карамель
Перший кадр з фільму Карамель Другий кадр з фільму Карамель Третій кадр з фільму Карамель Четвертий кадр з фільму Карамель П'ятий кадр з фільму Карамель Шостий кадр з фільму Карамель

Дивитися онлайн "Карамель" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!