Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Інколи, завжди, ніколи (2018)

Інколи, завжди, ніколи

0
0 0
0/10
Інколи, завжди, ніколи
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Інколи, завжди, ніколи
Чоловік на ім'я Алан уже багато років шукає свого старшого сина Майкла, який втік із дому під час гри в «Ерудити». Безуспішні пошуки відволікають Алана від виховання молодшого сина Пітера і поступово руйнують життя сім'ї.
Алан – ексцентричний кравець, який одержимий «Ерудитом» з того часу, як його син Майкл пішов з дому і зник кілька років тому. Весь цей час чоловік відчайдушно намагається знайти Майкла – йому здається, що син не зник безвісти і залишає близьким підказки в онлайн-версії «Ерудита». Ця теорія Алана переростає у справжню манію, через яку поступово руйнуються його стосунки з молодшим сином. Пітер теж переживає втрату Майкла і потребує батьківської підтримки, але Алан занадто занурений у власні переживання, щоб це помітити. Коли з сім'єю зв'язується поліція і просить їх впізнати тіло загиблої людини, Алан і Пітер змушені розібратися зі своїми стосунками та сімейною трагедією, яка назавжди їх змінила.
Чи вдасться Алану дізнатися, чому пішов із сім'ї його старший син? Чи зможе він заслужити на прощення молодшого?
Кадри з фільму Інколи, завжди, ніколи
Перший кадр з фільму Інколи, завжди, ніколи Другий кадр з фільму Інколи, завжди, ніколи Третій кадр з фільму Інколи, завжди, ніколи Четвертий кадр з фільму Інколи, завжди, ніколи П'ятий кадр з фільму Інколи, завжди, ніколи Шостий кадр з фільму Інколи, завжди, ніколи

Дивитися онлайн "Інколи, завжди, ніколи" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!