Наш телеграм
Вибір кольору дизайну
Вибір кольору кнопок
Положення меню
Вигляд постерів
KinoMavic💙💛 » Фільми » Самодостатність (2023)

Самодостатність

0
0 2
0/10
Самодостатність
1080
Написати рецензію
Додати до колекції
Створити
Сюжет фільму Самодостатність
Героя фільму «Самодостатність» Томаса постійно переслідують невдачі. Молодому чоловікові довелося розпрощатися з близькою приятелькою Терезою, представник сильної статі, як і раніше, змушений проживати разом із батьками, не маючи жодних серйозних життєвих цілей та планів. Але одного разу Томмі випадково зустрічається із відомим актором, і ця людина пропонує легковажному хлопцеві стати персонажем своєрідного шоу, організованого на просторах тіньового Інтернету. Відповідно до правил змагання протягом місяця на гравця нападатимуть суперники, які прагнуть позбавити життя намічену жертву.
Учаснику незвичайного проекту, який зумів вислизнути від наполегливих убивць, буде вручено гонорар у розмірі мільйона доларів. Після нетривалих роздумів Том погоджується на пропозицію знаменитості. Гравець вважає, що зловмисники зможуть влаштовувати атаки лише тоді, коли чоловік перебуватиме на самоті. Однак ніхто з членів сім'ї та приятелів Томаса не вірить, що родичу та другу справді загрожує смертельна небезпека. Томмі доводиться власними силами протистояти нещадним ворогам, і хлопець поступово дізнається чимало нового про себе, про власні сили і можливості.
Кадри з фільму Самодостатність
Перший кадр з фільму Самодостатність Другий кадр з фільму Самодостатність Третій кадр з фільму Самодостатність Четвертий кадр з фільму Самодостатність

Дивитися онлайн "Самодостатність" безкоштовно

Коментарі (0)

Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!